pondělí 29.5.2017

Malí Bivojové dobyli florbalový Ještěd

 
 
 

O víkendu proběhl největší mládežnický florbalový turnaj na severu Čech, Nisa Open 2017. Turnaje se zúčastnilo 122 mládežnických družstev. Bivoj měl v liberecké aréně 4 želízka v ohni. Minipřípravku, dva týmy elévů a mladší žáky.

Mladší žáci posbírali další zkušenosti a umístili se ve skupině B na 6.místě. Elevci zůstali v nejobsazenější kategorii těsně před branami play-off a umístili se na 3. a 4. místě (3.místo Black ve skupině B a 4.místo Yellow ve skupině E). Nejvýše bivojskou vlajku zvedli ti nejmenší, kteří kategorií MU7 projeli jako nůž máslem a získali své první "velké" turnajové vítězství. 

V základní skupině si postupně připsali dvě výhry s Bohemians Praha 14:2 a Panters Liberec 7:3. Díky těmto dvěma výhrám a remíze v posledním utkání základní části s Black Angels 5:5, kluci vyhráli svou skupinu MU7-B.

http://www.nisaopen.cz/rozpis_tabulka.php

Ve čtvrtfinále si Bivojčata snadno poradila s FBC Liberec 11:1 a v semifinále přehrála Spartu Praha 7:3. V dramatickém finále, které rozhodly až nájezdy, kluci zvládli i druhý zápas s Panters Liberec 4:3sn a mohli zvednout nad hlavu vítězný pohár. Minipřípravka si poprvé vyzkoušela atmosféru velkého turnaje, kterou řádně zahustili všichni přítomní Bivojové. Ti ve finále mocně podporovali své malé kamarády a nakonec se mohli všichni společně radovat z malého-velkého vítězství. 

Turnajový den byl v teplém počasí opravdu náročný a medaili si zasloužil skutečně každý malý florbalový bojovník či bojovnice. Pořadatelům na dálku ještě jednou moc děkujeme za organizaci včetně skvělé fotodokumentace. Podrobnosti a výsledky všech utkání naleznete na http://www.nisaopen.cz/rozpis_zapasy.php

FOTO : http://skbivo.rajce.idnes.cz/NISA_OPEN_2017_Libere...

Tomáš Arazim
Altisport Greiner Packaging Město Litvínov platinum natural ITM Most PKL servis