neděle 19.11.2017

Napraví Bivojové páteční výsledek?

Na 17. listopadu měli Bivojové na programu pražský Start98. I přes tento sváteční den si na ochozy naší arény našlo cestu slušné množství diváku.

Litvínovští se v první třetině nemohli dostat do zápasu, inkasovali dokonce v přesilovce, ale i díky dvěma přesným zásahům Kropáčka šli do šaten s vedením.
Ve druhé třetině se ale probrali konkurenti rychleji, než Bivojové. Během prvních čtyř minut otočili skóre a Litvínov už do konce zápasu nepustili do vedení. Druhá třetina skončila 1:4 pro Start.
Přes veliký nátlak obzvláště v koncovce třetí třetiny se naši do konce zápasu nedostali ke kontaktnímu gólu a zápas se dohrával v emocích.

Bivojové se ztrátou dvou zápasů k dobru tak po tomto kole ztratili teoretickou vyhlídku na vedení v tabulce, když po tomto kole na čtvrtém místě ztrácejí již sedm bodů.

Bivoj Litvínov - Start98 Praha 6:8 (3:2, 1:4, 2:2)

branky (asistence): 05:05 Lukáš Pudil (Viktor Hocelík), 07:53 Jaroslav Kropáček (Marek Mandelbaum), 18:54 Jaroslav Kropáček (Marek Mandelbaum), 35:42 Ondřej Tichý (Tomáš Sattler), 48:17 David Procházka (Viktor Hocelík), 49:18 Tomáš Skalitz (Ondřej Krejčí)

Střely 32:30

Vyjádření trenéra:
"Dnes kluci ze Startu nebyli moc dobrý, ale na nás to stačilo. Děkuji soupeřům a divákům."

Sestava:
B: Beránek, Vybíral
O: Pecháček, Pitek, Harák, Skuhrovec, Valtr, Tichý, Sattler
Ú: Hocelík, Procházka, Mandelbaum, Hulič, Hertl, Kropáček, Vitvar, Strejček, Skalitz, Krejčí, Pudil, Fanta, Skořepa

Dnes se Bivojové vydávají na palubovku Pelhřimova, kde nastupují od 16:00. S Pelhřimovem Mají litvínovští letité zkušenosti, vzájemné utkání se dají jistě nazvat jako derby. Poslední utkání bylo barážové a Bivojové se výhrou v něm zachránili v první lize.

Textový online přenos

Video online

Výsledky v posledních kolech:
Bivoj Litvínov - Start 98 6:8, Kladno - Bivoj Litvínov 5:10, Bivoj Litvínov - Chomutov 4:2
Vinohrady - Spartak Pelhřimov 8:7, Spartak Pelhřimov - Florbal Havířov 1:7, Svitavy - Spartak Pelhřimov 7:5