úterý 10.10.2017

Úspěšný vstup do nové sezóny v podání mladších žáků

SK Bivoj Litvínov Black – SK Bivoj Yellow 3 : 4 (2:1, 1:3)

Branky a nahrávky Black: Vokáč 1+0, Kocúr 2+0, Nestler 0+1, Balín 0+1.

Bratrovražedný souboj hraný oboustranně korektně, ve kterém vyhráli šťastněji hráči ve žlutých dresech. Spravedlivá by byla remiza.

SK Bivoj Litvínov Black – TJ Lokomotiva Louny 9 : 3 (4:2, 5:1)

Branky a nahrávky: Vokáč 4+1, Kovalík 0+1, Nestler 0+1, Hruštinec 1+1, Kocúr 4+2.

Po opatrném prvním poločase bivojčata ve druhém dějství přeřadila na vyšší rychlostní stupeň a ve vzduchu visela "desítka".

SK Bivoj Litvínov Black – Florbal Jirkov 11 : 1 (5:1, 6:0)

Branky a nahrávky: Vrzák 0+1, Vokáč 3+2, Jenka 0+2, Nestler 2+1, Krejsa 0+1, Hruštinec 3+1, Kocúr 3+1.

Jedinou neznámou tohoto utkání bylo, kolik gólů si náš soupeř do Jirkova odveze.

Sestava družstva Black:

Fuňák, Weps - Balín, Hruštinec, Jenka, Kocúr, Kovalík, Krejsa, Loos, Mademlis, Nestler, Vokáč, Vrzák

SK Bivoj Litvínov Yellow – Florbal Jirkov 10 : 2 (6:1, 4:1)

Branky a nahrávky: Zeman 3+2, Dittrich 2+1, Hájek 1+2, Chalupný 2+1, Leština 2+1, Turaz 0+1.

Naši hráči nepřipustili žádné drama a nedělili soupeři desítku.

SK Bivoj Litvínov Yellow – TJ Lokomotiva Louny 6 : 5 (4:2, 5:1)

Branky a nahrávky: Port 0+1, Homola 1+1, Zeman 1+0, Kokš 0+1, Dittrich 1+1, Chalupný 2+0, Leština 1+0.

Litvínovští hráči vstoupili do utkání s pocitem, že jiný výsledek, než jejich jasné vítězství, není možný. Po lehkovážném výkonu, kdy neproměnili asi deset "tutovek" se nakonec strachovali o výsledek. Horko na litvínovské střídačce bylo, když dvě minuty před koncem prohrávali bivojové 4 : 5. Závěr utkání ovšem sehráli naši chlapci výborně a zaslouženě vyhráli.

Sestava družstva Yellow:

Mašek, Stent - Červenka, Dittrich, Hájek, Chalupný, Kokš, Leština, Mužík, Port, Turaz, Zeman, Zemčík, Weissová. Na poslední zápas s TJ Lokomotiva Louny se k družstvu připojili naši hokejisté Dufek a Homola.

YELLOWáci se představí v sobotu 21.10.2017 v Ústí nad Labem, kde jim budou soupeři Florbal Ústí White, Tatran Mocní Tuleni Podbořany a FBC Lomnice.

BLACKové se představí v neděli 22.10.2017 v domácí aréně, kde se utkají s celky Florbal Jirkov, FbC Jazzmani Žatec a v boji o „okresního“ přeborníka s FBC Vipers Most.