úterý 3.4.2018

Litvínovští florbalisté po domácích zápasech ve vedení

Finálová série letošního play-down se za stavu 2:0 pro Litvínov stěhuje do Chomutova, kde bude pokračovat v pátek 6.4. a v neděli 8.4. Zápasy v Chomutově začínají ve 20:00 resp. 17:00 hodin.
V Litvínově byli po většinu obou zápasů lepším týmem domácí hráči, a hlavně proto se v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy ujali vedení.

Bivoj Litvínov - Chomutov 13:7 (3:4, 6:1, 4:2)
branky (asistence): 01:38 Lukáš Pudil (Michael Pitek), 07:58 Daniel Hulič (Viktor Hocelík), 15:25 Jakub Vitvar (Lukáš Pudil), 20:52 Ondřej Krejčí, 21:44 Viktor Hocelík (Jaroslav Kropáček), 30:37 Michael Pitek, 32:46 Lukáš Pudil, 34:12 Lukáš Pudil (Jakub Vitvar), 34:45 Michal Skuhrovec (Viktor Hocelík), 42:26 Jaroslav Kropáček (Daniel Hulič), 43:41 Viktor Hocelík (Daniel Hulič), 51:51 Jan Vitner (Ondřej Tichý), 59:50 Jaroslav Kropáček (Daniel Hulič)

Bivoj Litvínov - Chomutov 10:4 (5:1, 3:1, 2:2)
branky (asistence): 02:01 Viktor Hocelík (Daniel Hulič), 09:06 Jiří Pecháček (Daniel Hulič), 16:48 Daniel Hulič (Jaroslav Kropáček), 17:22 Ondřej Krejčí, 19:42 Ondřej Krejčí (Michal Skuhrovec), 27:49 Jaroslav Kropáček (Ondřej Tichý), 33:25 Viktor Hocelík (Jakub Vitvar), 37:39 Jiří Pecháček (Daniel Hulič), 51:10 Michal Skuhrovec (Daniel Hulič), 55:24 Jakub Vitvar (Michal Skuhrovec)

Bivojové byli po první vyrovnané první sobotní třetině po zbytek víkendu zřejmě lepším týmem. O své první výhře domácí Litvínov rozhodl v polovině zápasu, kdy se během čtyř minut trefil hned čtyřikrát, a překlopil tím skóre na svoji stranu.
V neděli litvínovští hráči rozhodli hned v první třetině, kterou po hezkém výkonu a pěkných brankách vyhráli 5:1.
Nyní se již ale bivojové musejí soustředit na pokračování série v Chomutově.

Vyjádření trenéra:
„Byli jsme sice v obou zápasech lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli, ale hraje se na čtyři vítězství. V samotných zápasech nám oproti těm minulým vycházela hlavně finální fáze. Nicméně stále máme co zlepšovat, a do Chomutova musíme přijet v ještě lepší formě.“