neděle 18.9.2016

Mladí Bivojové se zvučných jmen nezalekli

Elévové se bez tří hráčů základní sestavy (Homola - zranění, Dufek-přednost dostal hokej, Leština-výjezd s rodiči) vydali na přípravný turnaj do Plzně, který se hrál systémem 5+1 na 2 x 15 minut.
SK Bivoj Litvínov – ACEMA Sparta Praha 5 : 4 (3 : 3). V prvním utkání nastoupili naši hráči proti týmu ACEMA Sparta Praha. V tomto nervy drásajícím zápase tahali pražští soupeři za kratší konec pomyslného lana a Bivojové prokázali velkou touhu po vítězství.
SK Bivoj Litvínov – FBC Plzeň 4 : 8 (3 : 5). V tomto zápase byli naši hráči na polovině soupeře 20 minut a doslova zasypali domácího (nutno říci, že vynikajícího) gólmana celkem 38 střelami.

SK Bivoj Litvínov – Tatran Střešovice 4 : 5 (3 : 3). V tomto bojovném zápase přišli mladí Bivojové o vítězství až v samotném závěru utkání.

SK Bivoj Litvínov – FB Hurrican Karlovy Vary 9 : 5 (4 : 3). Do svého posledního utkání vlétli litvínovští jako uragán a po pěti minutách vedli 4 : 0. Na konci prvního a na začátku druhého poločasu si Bivojové vybrali několik slabších chvilek za sebou. V této době dovolili svému soupeři srovnat na 5 : 5. Sedm minut před koncem litvínovská mašina přepnula na nejvyšší rychlostní stupeň a dotáhla Bivoje k dalšímu sobotnímu vítězství.
Sestava Litvínova: v brance se střídali Mašek, Weps a Štáfek – Mužík-Zeman-Dittrich-Chalupný-Mestek – Vrzák-Zemčík-Imramovský-Červenka-Turaz.
I přes dvě prohry si zaslouží naši hráči pochvalu, jelikož ukázali nesmírnou bojovnost a chuť po vítězství. Celkové skóre 22 : 22 také není špatná vizitka.

Statistika v turnaji: Zeman 11+1 , Chalupný 4+3 , Mužík 1+9 , Zemčík 1+0 ,