pátek 2.10.2015

TJ BANÍK SOKOLOV - SK BIVOJ LITVÍNO B 12-4

S dobrou náladou a několika změnami v sestavě se Bivojové postavili žlutočenému protivníkovy ze Sokolova. Bivoj, jako hostující tým, musel řešit stejně barevné dresy obou týmů. Jako jediné schůdné řešení se ukázalo si dresy obrátit. Dresy na ruby však obrácený obraz hry nepřinesl a zápas se pro Bivoje vyvíjel podobně jako ten sobotní. Soupeř byl rychlejší, techničtější a hladovější po golech. Zlepšený výkon v obraně ani proměněná přesilovka z hole Tomáše Klemeše však na více než-li stav 1:3 po 1. třetině nestačilo.

Bivojové, mladí i staří, za soupeřem zaostávali ve všech činnostech a u mnohých se projevila absence letní přípravy. Světlými okamžiky pak byly branky juniora Zdeňka Fanty a opět dobře sehraná přesilovka, kdy do poloprázdné branky zakončoval navrátilec Filip Sýkora.

V poslední třetině se zázrak nekonal a za Bivoj se prosadil pouze Lukáš Pudil, ale výsledková tabule hovořila jasně pro Sokolov.

Za utkání musíme opět pochválit výborného Járu Lachnita, který zlikvidoval trestné střílení a zlepšenou poziční hru obránců především v oslabeních. Pro zranění nedohrál Filip Sýkora, kterého ve chvilce nepozornosti semlela sokolovská obranná linie. Jak prokázal rentgen, Filip to naštěstí odnesl jen naraženými žebry.

Pramalý vliv na konečný výsledek pak mělo švidravé oko sudích, kteří patrně zmateni otočenými dresy vylučovali hráče Bivoje, asi dle pravidla, kdo si na záchodě před utkáním neumyl ruce...?! Nikoliv dle toho, kdo se na hřišti provinil.

B-Bivoj si nechal do příštího kola velký prostor pro zlepšení :o) Tak 10.10. 2015 při derby v Teplicích.