pátek 2.2.2018

Výjezd na severočeské derby! - Florbal Chomutov - v neděli 4. února od 14:30

 
 
 

První únorovou neděli zajíždí litvínovský Bivoj do nedalekého Chomutova. Čeká tam na něj místní prvoligový nováček a zároveň vůbec nejbližší soupeř, se kterým se kdy v první lize utkal - Florbal Chomutov.

Litvínovští hráči jsou v nepřehledné a vyrovnané tabulce na jedenáctém místě se čtyřbodovou ztrátou na chomutovské florbalisty. Ti jsou nyní na místě devátém.

Pikantní na tomto souboji bude, že se tito soupeři před touto sezonou ještě nikdy nestřetli v žádném ligovém zápase. Jediné soutěžní utkání sehráli před pěti lety v sezóně 2012/13 v chomutovské hale v poháru, ve kterém zvítězili Bivojové 11:1. Na tomtéž místě pak ale v září loňského roku triumfoval domácí Chomutov v poměru 10:3, a to v přípravném zápase na předešlou sezónu. V letošním prvním zápase se v Litvínově radoval domácí Bivoj po vítězství 4:2.

Litvínovským Bivojům se poslední dobou nedaří zcela podle jejich představ, ale nyní mají možnost se v tomto určitě vypjatém zápase vrátit zpátky na vítěznou vlnu, a případně se hodně přiblížit v tabulce svému soupeři.

Textový online přenos
Video online

Výsledky v posledních kolech:
Bivoj Litvínov – Havířov 3:5, Bivoj Litvínov - Vinohrady 5:6p., Bivoj Litvínov - Svitavy 4:9
Vinohrady - Chomutov 7:6p., Chomutov – Havířov 4:3, Svitavy - Chomutov 2:8

V následujícím zápase Bivojové přivítají ve své domovské sportovní hale u Koldomu exsuperligové Kladno. Zápas se uskuteční v sobotu 10. února od 19:30 hodin.

Jindřich Hejkal
Město Litvínov Altisport PKL servis ITM Most platinum natural Greiner Packaging